VSTUP DO
GALERIE OPRAVENÝCH STŘECH
Renovace střech
Také vypadá Vaše střecha takto? Je zarostlá mechem a lišejníky, které zadržují vodu, vytvářejí kyselé prostředí a výrazně tím zkracují její životnost? Chtěli by jste s tím něco udělat, ale nechce se Vám měnit funkční střechu, která může bez problémů sloužit dalších 20-30 let, jen pro její vzhled? Nabízíme řešení. Provádíme čištění a nátěr střech všech typů (eternitová, betonová, pálená, plechová) včetně nátěrů klempířských prvků, dřevěných podhledů a štítů a také drobných oprav zatékání. Veškeré práce ve výškách provádíme za pomoci pracovních plošin, proto se dostaneme na těžko přístupná místa bez přímého kontaktu s krytinou. V dalších odstavcích Vás seznámíme s průběhem renovace v jednotlivých krocích včetně fotografie a videa.

 

Mytí a čištění je prováděno za pomoci vysokotlakého vodního čističe, po jehož použití nezůstane na krytině žádná nečistota. U plechové střechy před aplikací vrchní barvy také mechanicky očistíme zkorodovaná místa a ošetříme je speciální syntetickou antikorozní barvou.
VIDEA: Mytí(eternit), Mytí(betonky z dálky), Mytí(betonky z blízka)
Pozn.: Plynulost přehrávaných videí závisí na rychlosti Vašeho připojení k internetu (Doporučená rychlost: >1Mb/s).

 

Nástřik se aplikuje za pomoci vysokotlakého bezvzduchového zařízení. Jako první vrstva se na očištěnou krytinu použije silikonová penetrace, která zároveň obsahuje látky zamezující růstu mechu a lišejníků. Následují další dvě vrstvy silikonové vrchní barvy, kterou nabízíme v různých odstínech.

 

Po tomto ošetření se krytina stává hydrofobní, tj. odpuzuje vodu (VIDEO), a proto nadále nedochází k vsakování vody do povrchu střechy a tím k jejímu poškozování. U eternitové krytiny nedochází po úpravě ke sprašování nebezpečného azbestu do okolí střechy. Posledním, ale neméně důležitým přínosem je vzhled střechy, který ohromí všechny Vaše známé a sousedy. Proto nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás navštívíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy, ukážeme vzorníky barev a provedeme kalkulaci ceny. To vše zcela nezávazně a zdarma. Orientační cena je již od 150,- za metr čtvereční očištění střechy a nástřiku penetrace. Uvedená cena je bez DPH.