Ostatní výroba

Zábradlí je vyrobeno z tepelně opracovaných kovových segmentů, které se dají libovolně kombinovat. Tímto je možné dosáhnout co nejlépe požadovaného vzhledu. Možnosti povrchové úpravy: nástřik základní a vrchní barvou nebo žárové zinkování a nástřik vrchní barvou.

 

Zastřešení schodiště

Konstrukce je vyrobena z jeklu, opláštěna komůrkovým polykarbonátem makrolon, natřená základní a vrchní barvou v odstínu dle požadavku. Způsob uchycení – v tomto případě přivaření k stávajícímu zabradlí.

Předsíňka

Konstrukce: ocelový jekl, opláštění komůrkovým polykarbonátem. Povrchová úprava: nátěr základní a vrchní barvou. V tomto případě byl požadavek na zamezení vniku mrazu při otevření dveří přímo do objektu a současné vytvoření místa pro odkládání nářadí.

Zastřešení vchodů

 

Galerie námi instalovaných mříží.

 

Rámy

Výroba rámů pro zakrytí otvoru nutného k montáži plazmové TV do stěny. Rám má speciální uchycení, které umožňuje jeho snadné vyjmutí a nasazení.

SOUKROMÝ OBJEKT

Zakázky například pro firmy: Adidas, JPB (distribuce a montáž plazmových TV), stavební firma IOS Děčín, Informační centrum Litoměřice, Bytové družstvo Nedašovská, atd.

 

Galerie výroby svícnů